Cem Belevi Hangi Gerçekleri Görüp Kabullendi?

Cem Belevi Hangi Gerçekleri Görüp Kabullendi?

Ünlü pop müzik sanatçısı Cem Belevi, kısıtlamaların yeniden geldiği şu günlerde 'Leyla & Mecnun' adlı yeni teklisiyle müzikseverlerin karşısına yeniden çıkıyor. Sözleri Cem Belevi'ye ait olan 'Leyla İle Mecnun'un müziğinde Asil Gök ile birlikte yine sanatçının imzası bulunuyor. Şarkıda Cem Belevi'ye Türk pop müziğinin diğer sevilen ismi Derya Uluğ'da sanatçı arkadaşını kırmayarak eşlik ederek destek veriyor.

Karantina döneminde Belevi ile çok vakit geçirdiklerini, ortak noktaları olan müzik dolu sohbetler, şarkı dolu günler geçirdiklerini belirten Uluğ, 'Leyla ile Mecnun'u ilk duyduğu andan itibaren çok beğenmiş. İyi olan işin ve niyetin her daim arkasında durmayı ve alkışlamayı kendine düstur edinen güzel sanatçı 'Rekabetin her daim var olduğunu bilip, birbirimize destek veriyoruz. Çıta her geçen gün yükseliyor, başarıya ulaşmak güçleşiyor. Bu tür çalışmaların bizleri güçlendirip geliştirdiğine inanıyorum' dedi.

Yorumcu kimliği kadar yaptığı besteler ile de adından söz ettiren ve bu alanda da kendisine sağlam bir kariyer edinen Cem Belevi, yeni şarkısını yorumlarken 'Aşk iki kişi arasında büyülü bir kimya, rüyalar gösteren bir duygu durumu ve insan aşıkken enerjisi hep yüksek olur, ama yorulduysa, kırıldıysa düşmeye başlar ve gerçekler kalır elde. Onlar hep farklıdır, sanırım bazı gerçekleri görüp, kabullenip yazdığım bir şarkı Leyla & Mecnun' diyerek, şarkının ortaya çıkış duygusunu özetliyor. Derya Uluğ'un şarkısında kendisine eşlik etmesine çok mutlu olduğunu söyleyen Belevi 'Asil yeteneğiyle şarkının müziğine ve aranjesine, Derya'da sesi ve güzelliği ile şarkıma ve klibime dokundu. Hem kalbi güzel hem de yetenekli arkadaşımla gurur duyuyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum' dedi. 

29.11.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM