Oğuz Berkay Fidan: 'Hata Yapmaya Meyilliyiz'

Oğuz Berkay Fidan: 'Hata Yapmaya Meyilliyiz'

Oğuz Berkay Fidan'ın yeni single çalışması "Seviyorum Hatayı" bağımsız olarak OBF Music etiketiyle yayında. Söz, müzik ve düzenlemesi Oğuz Berkay Fidan'a ait olan şarkının yönetmenliğini de Oğuz Berkay Fidan ve Batuhan Kurt üstlendi.

"Bu bir başucu şarkısı, bizi düşündürüp, farkındalığımızı arttıracak bir şarkı" diyen Oğuz Berkay Fidan şöyle devam ediyor; "Bu şarkıyı yazarken kendi içimizdeki iç savaşı düşündüm. Herkes hata yapar ve bir daha hata yapmaktan çekinir. Ama insanoğlu bu, hata yapmaya meyilliyiz. Bizi kimsenin anlamadığına inandığımız çok zaman olmuştur, biri bizi anlasın diye beklediğimiz. Varlığımızı unuttuğumuz günler yaşamışızdır. Ve işte tam da böyle zamanlarda yanlışları görememiş ve dur diyememişizdir. Bu şarkının sözlerini kendini kaybetmiş bir kişinin sözleri olarak düşünebilirsiniz. Kişisel gelişim kitabınızdaki 1-2 satır veya psikolojik bir romandaki karakterin ufak bir hayat kesiti olarak. Aslında herkesin içinden bir parça, çoğu zaman kendine bile itiraf edemediği."

"Seviyorum Hatayı" video klibiyle birlikte tüm dijital mecralarda ve Oğuz Berkay Fidan'ın kendi Youtube kanalında yayında. 

23.11.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM