Tan Taşçı, Çocuklara Destek Oldu!

Tan Taşçı, Çocuklara Destek  Oldu!

Türkiye'nin her şehrinde imkansızlığı olan köy okullarındaki çocuklarımıza destekte, gönüllük esasına dayalı kurulmuş sosyal sorumluluk projesi Umuttan Çocuklara, müzisyenler şarkılarını bağışlayarak destek oluyor.

Cem Adrian'ın "Bir Kayıt Bağışlar mısın? başlığı ile başlattığı, geliri sonsuza dek çocuklar ve ihtiyaç sahiplerine Umuttan Çocuklar Derneği aracılığıyla aktarılacak projenin üçüncü bağışçısı Tan Taşçı oldu. Cem Adrian ve Sıla'nın ardından Tan Taşçı'nın "Elveda" kaydı Umuttan Çocuklar Youtube hesabında yayında.

Tan Taşçı projeye dahil oluşunu anlattı; "Umuttan Çocuklar Derneği için sevgili Cem Adrian'ın çağrısıyla 'Bir Kayıt Bağışlar mısın?' kampanyasına dahil olup, çocukların umutlarına bir parça da olsa ışık tutabilmek çok değerli. Sahnede keyifle seslendirdiğim, Fikret Dedeoğlu eseri 'Elveda' için aldığımız kaydın bu şekilde değerlenmesi hepimizi çok mutlu etti. Siz de Umuttan Çocuklar YouTube kanalına abone olarak, Instagram üzerinden Umuttan Çocuklar hesabını takip ederek ve bu mecralarda bağış yollarıyla bu güzel oluşuma destek olabilirsiniz." 

Bu kanalda yayınlanan kayıtların dinlenmesinden oluşacak tüm gelirler, kayıt sahibi sanatçılar tarafından, ihtiyaç sahibi çocuklar için kullanılmak üzere "sonsuza dek" UMUTTAN ÇOCUKLAR derneğine bağışlanmıştır.

24.10.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM