Mustafa Sandal Yazdığı Kitaptan Pişman mı?

Mustafa Sandal Yazdığı Kitaptan Pişman mı?

Mustafa Sandal, hayatını anlattığı kitabı 'Beni Ağlatma' ile Hürriyet Gazetesi'nin sorularını yanıtladı.

Kitaptan asla pişman olmadığını dile getiren popstar, "Tam aksine 'İyi ki yazmışım' dedim. Okuyanlardan çok iyi reaksiyonlar aldım. O kitapta özeleştiriler de var, gençlere örnek olabilecek birçok olay, benim müzikal yolculuğumdan kesitler... Haliyle, amacına, okuyucusuna ulaştı." dedi.

"Eski ilişkilerini, aşklarını kullanıyor' diye eleştiriler de aldınız. Ne hissettirdi bunlar?" sorusuna ise,

"Üç-beş cılız sesti onlar. Kimse ciddiye almadı, ben de... Çünkü okumadan bir kitap hakkında yorum yapmak insanları komik duruma düşürebiliyor. Gülüp geçtik. Okuyanlar da zaten aşka, kadına iltifat ettiğim satırları gördü, çok sevdi. Yaptığım işin arkasındayım." diye konuştu.

"Defne Samyeli'yle ilgili kısım mahkemeye taşındı. Siz kitaptan o bölümleri çıkardınız. Yazdığınıza pişman mısınız?" sorusunu ise Sandal şu şekilde cevapladı:

"Pişmanlık yok. Ama kırdıysam çok üzgünüm. Övmek isterken kalp kırmak pek tercih ettiğim bir şey değil. O yüzden koca bir kitabın üç cümleyle anılmasını istemedim ve yeni baskıdan çıkardık. Hani çok da dert etmedik, ekipçe aldığımız olumlu tepkilerden ve kitabın beğenilmesinden memnunuz."

19.10.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM