Dilhan Şeşen Kaçtı!

Dilhan Şeşen Kaçtı!

Dilhan Şeşen'in yepyeni single çalışması "K a ç t ı m" Sony Music etiketiyle yayımlanıyor. "Acıtır Yara" isimli ilk single çalışmasıyla büyük beğeni toplayan genç kuşak müzisyenlerin en başarılı temsilcilerinden Dilhan Şeşen; bir buçuk yıllık aranın ardından yeni single çalışması "K a ç t ı m"la dinleyicileri selamlıyor.

Kendine has yorumu ve şarkılarıyla alternatif müziğe yeni bir soluk getiren Dilhan Şeşen'in ikinci single şarkısı "K a ç t ı m"ın sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olurken, şarkının düzenlemesinde ise Cihan Reşit Köse, Emre Kuvvetli ve Dilhan Şeşen'in imzaları bulunuyor.

Gerçeklerden ve kendinden kaçışını anlattığı, içinde umudu da barındıran "K a ç t ı m"ın video klibinde tek başına kamera karşısına geçen Dilhan Şeşen, doğal görüntüleriyle de dikkat çekiyor. "K a ç t ı m" için üç farklı video klip çeken sanatçı, şarkıyı en iyi ifade ettiğini düşündüğü klibi seçerek müzikseverlerin beğenisine sundu.

Şarkının Gevrec Music Production'da gerçekleşen kayıtlarında gitar Tolga Şişko'ya, mix & mastering Orçun Ayata'ya ait olurken; "K a ç t ı m" ın kapak tasarımında Dilhan Şeşen ve Amaia Otaola'nın, imaj fotoğraflarında ise Yağız Kaya'nın imzaları bulunuyor.

11.10.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM