Siyah Beyaz Şarkılar Ses Yarışması Başlıyor!

Siyah Beyaz Şarkılar Ses Yarışması Başlıyor!

Yapımcılığını "ECS Medya" adına Erdal Açık'ın üstlendiği "Siyah Beyaz Şarkılar Ses Yarışması" başlıyor! Bu yarışmayla son dönemlerde büyük değişime uğrayan ve kök-genlerinden uzaklaşan Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği'nin yeniden eski günlerine dönerek popülerliğini tekrar kazanması ve genç nesillerle tanışması amaçlandı.

Türk kültürü açısından çok kıymetli bir rol üstlenen yarışma, özellikle Türk Sanat Müziği'ni ve Türk Halk Müziği'ni gençlere sevdirmek amacıyla sadece Türkçe şarkılardan oluşacak. Jürisinde Necla Akben, Ömer Danış, Mersinli İsmail, Birgül Terzi gibi isimlerin olduğu yarışmanın sunuculuğunu Engin Arda ve Eda Zafer yapacak. Kırmızı Koltuk'un olduğu yarışmada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye'den çok önemli isimler her hafta misafir jüri üyesi olarak yarışmada yer alacaklar. SMS elenme sistemiyle birincinin belirleneceği yarışmada ünlü televizyoncu Burhan Akdağ da jüri üyesi olarak yer alacak. Yarışmanın başvuruları başlamış olup yarışmaya afişteki WhAtsapp numarası ve sosyal medya adreslerinden başvuru yapılabilecek. 

Siyah Beyaz Şarkılar Ses Yarışması Başlıyor!

Ekim ayı içerisinde çekimlerine başlanması hedeflenen yarışmanın Kasım 2020'den itibaren TV'de seyirciyle buluşması amaçlanıyor. 

19.09.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM