Sibel Can'ın En Büyük Aşkı Kim?

Sibel Can'ın En Büyük Aşkı Kim?

Türkiye'nin en gözde sanatçıları arasında yer alan Sibel Can, iki yıl aradan sonra yepyeni albümü "Hayat"la müzikseverlerle buluştu. Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini alan Sibel Can, yine arşivlik albümü ile müzikseverleri sevindirdi. Fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin'in objektifinin karşısına geçen Sibel Can, kostümlerindeki renk ve tasarım seçimleriyle de çağı yakalayan bir sanatçı olduğunu bir kez daha vurguladı.

Albümde Sinan Akçıl imzası taşıyan ve albüme adını veren "Hayat"ın yanı sıra "En Büyük Aşkım", "Takiptesin", "Gösteri", "Ah Be Yarim", "İstanbul Sensiz", "Yalnız Beni Sev", "Bil Diye Söylüyorum" ve "Hüznün Gemileri" adlı yeni şarkılar yer alıyor. Ünlü sanatçı ayrıca, Kenan Çallı'ya ait olan "Yine Sen" adlı türküyü okuyarak, müzikseverlere büyük bir sürpriz yaptı. Yazgın Kaçak, İrfan Özata, Kenan Çallı, Nurullah Genç, Volkan Bekçi, Beytullah Kılıç'ın söz ve bestelerini muhteşem yorumuyla dinleyicilerinin beğenisine sunan Sibel Can'ın şarkılarının düzenlemesinde de Mustafa Ceceli ve Sezgin Gezgin imzaları bulunuyor.

Ünlü sanatçı albümün çıkış şarkısı olarak, sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan, düzenlemesini Mustafa Ceceli'nin, video klip yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun yaptığı "En Büyük Aşkım"ı müzikseverlerin beğenisine sundu. 

14.08.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM