İbrahim Tatlıses ile Kızı Dilan Arasında Ev Krizi!

İbrahim Tatlıses ile Kızı Dilan Arasında Ev Krizi!

Şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, geçtiğimiz hafta babası İbrahim Tatlıses'in daha önce sözünü verdiği evin kendisine tahsis edilmediğini söylemişti. Bunun üzerine usta sanatçı, kızının evrakları geç yolladığını, bu nedenle eve veremediğini açıklamıştı. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Dilan Çıtak, konu hatırlatılınca babasının sözlerine tepki gösterdi.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre babasının sözünü verdiği evi sadece kendisine vermediğini söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses, "Mesela 'Çocuklara Kuşadası'ndan ev verilecek' dendi, herkese verildi ama bana verilmedi. Çıkıp da 'Niye bana verilmedi?' demedim. Çünkü aklım orada değil" açıklamasını yapmıştı.

 

Genç şarkıcı şimdi ise, "Evrağı gönderdim ama geç gönderdim, herkes gibi koşarak tapu dairesine gitmeyi düşünmedim. Sonra 'evrak kayboldu' dendi. Bundan önce de kendi paramı kendim kazanıyordum, şimdi de öyle. Kalkıp bir şeylerin peşine hiç düşmedim ama artık insanları salak yerine de koymamak lazım. 'Sezar'ın hakkı Sezar'a'dır bende" ifadelerini kullandı.

15.07.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM