Seren Serengil'in Yeni İşi Ne?

Seren Serengil'in Yeni İşi Ne?

Ünlü oyuncu merhum Öztürk Serengil'in kızı Seren Serengil moda dünyasına adım attı. Serengil'in markasıyla adım atmasıyla büyümesi de hızlı oldu. 

Anahaber Gazetesi'nin haberine göre mıyafetleriyle sosyal medyada adından söz ettiren Seren Serengil aralık ayında Love Sero markasıyla internet üzerinden kıyafet koleksiyonunun satışına başlamıştı. Instagram'da bu isimle açılan hesapta kıyafetlerin tanıtımını yapan Serengil, sevenlerinin karşısına iddialı bir koleksiyonla çıktı. İddialı giyinen kadınları hedef alan Serengil, ışıltılı gece kıyafetleri, neon renkli spor ve günlük giysileriyle kendi tarzını yansıtıyor.
"Türkiye'nin en güzel giyinen kadını Seren Serengil'in ürünleri mağazamızdadır" şeklinde duyuruyla bu haberi müşterileriyle de paylaştı. Serengil, geçen haftalarda ise tasarımcı Yelda Aslan'la işbirliği anlaşmasına imza attı.

Geçen yıl yaptığı "12 bin Göbeklitepe" adlı koleksiyonla adından söz ettiren Aslan'ın sahibi olduğu moda evi Nişantaşı'nın meşhur Valikonağı Caddesi'nde. Serengil'in koleksiyonu mart başında Aslan'ın moda evinde görücüye çıkacak.

23.06.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM