Acun, Serdar Ortaç'ın Yüzüne Telefon Kapattı mı?

Acun, Serdar Ortaç'ın Yüzüne Telefon Kapattı mı?

Geçtiğimiz haftalarda "Ebru Gündeş ile aramızı Demet Akalın bozdu" diyen Serdar Ortaç sonrasında "Benim eşekliğim yüzündendi" diyerek özür dilemişti. Serdar Ortaç yine çark etti. Serdar Ortaç, sosyal medya üzerinden bir radyo programına konuk oldu. 3-4 sene önce Acun Ilıcalı'nın kendisine O Ses Türkiye jüri koltuğunu teklif ettiğini, sonra da sinirlenip telefonu yüzüne nasıl kapattığını anlattı.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Serdar Ortaç "Ben televizyonculuk yaparken her gün birinci oluyorduk. Şu anki Survivor gibi… Televizyonculuk değişti. Diziler patladı... Yine program yapmak istiyorum. 3-4 sene önce Acun arayıp 'O Ses Türkiye diye yarışma yapıyorum. Kesin jüri olman lazım. Kenan Doğulu'yu da aradım' dedi."

Ben de "Reina'dayım gel abi konuşalım" dedim. Acun da, "Ben sana iş konuşalım diyorum sen beni Reina'ya çağırıyorsun" diye sinirlenip yüzüme kapattı telefonu. O Ses Türkiye öyle kaçtı!" dedi.

Serdar Ortaç, daha sonra Instagram hesabından video paylaşarak bu cümlelerinin yanlış anlaşıldığını söyledi. Kullandığı ifadelerin doğru olmadığını söyleyen Ortaç, "Durup dururken Acun'la mevzu yaratmayın" dedi.

21.06.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM