Demet Sağıroğlu Neden Kırgın Yıllar Yaşadı?

Demet Sağıroğlu Neden Kırgın Yıllar Yaşadı?

Amerika'da yakalandığı koronavirüse karşı elde ettiği zaferin ardından "Yaşadım Saydın mı?"yla sevenlerine selam yollayan Demet Sağıroğlu, "Süreç normale döndüğünde ve kendimi hazır hissettiğimde Türkiye'ye geleceğim. Hakkımda çıkan haberlerle çok şükür tüm sevenlerim seferber oldu. Hepsini çok özledim" dedi

Milliyet Gazetesi'ne açıklamalar yapan Sagıroğlu: "O yılların kendine has bir saflığı ve iyimser bir tarafı vardı. Yaptığımız işe daha fazla özen gösterirdik. Hayatın ritmi de bugün olduğu gibi hızla tüketmeye yönelik değildi. Sayılardan, izlenmelerden daha önemli olan şey duygusuydu işlerin. Yeni önerilere kulak veriyorum ve kendimce takip ediyorum. Müzik çok çeşitliliği sevmiştir her zaman. Dönemsel olarak popüler olan tarzlar değişkenlik gösterebilir; ama her türün, her sözün yeri olmalı bence. Değişimler beni korkutmuyor aksine heyecan duyuyorum genç kardeşlerimin yaptığı işlerden."

"Kırgınlıklarımın bir kısmını törpüledim diyelim. İdealisttim, aynı önemi gösterenlerin gitgide azalmasına içerledim. İstediğimi yapamamam, sektörün farklı yönlerini görmem biraz uzaklaştırdı müzikten. Küslük yok kimseyle, kırgınlığım olabilir. Her şeyin sonunda üretmek esastır. İnsan var olduğu sürece sorunlar hep olacak ama bunların üstesinden gelmenin yolunu bulmak gerekiyor. İki sene önce dönüş sinyallerimi verdim. Çok şarkım birikti. Süreç demlendiğinde tekrar üretmeye devam edeceğim."

21.06.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM