İbrahim Tatlıses'i Kim Neden Tehdit Etti?

İbrahim Tatlıses'i Kim Neden Tehdit Etti?

İbrahim Tatlıses'in hakkında şikayette bulunduğu oğlu Ahmet Tatlı için verdiği ifadede "Oğlum beni tehdit ediyor... Ateşli silahı olup olmadığını görmedim, ancak olabilir diye düşünüyorum." dediği ortaya çıkmıştı. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı'dan ilk açıklama geldi. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde önceki gün ifade veren İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet Tatlı, Tatlıses'e ait 20 dairenin satışından dolayı oğluyla anlaşmazlık yaşadıkları söylemişti. Karakola giderek ifade veren İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı, tehdit iddialarına yanıt verdi. İbrahim Tatlıses'in şikayeti üzerine karakola getirilen Ahmet Tatlıses, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 


İbrahim Tatlıses'in açıklamaları ise şöyle: "Benim Bitez'de Tatlıses Konakları'nda 21 adet dairem var. Bunlardan 20 tanesini bulduğum bir müşteriye satacaktım. Ancak öz oğlum Ahmet Salim Tatlıses daireleri kendisinin satacağını ve bu işe beni karıştırmayacağını söylüyormuş. Benim Tatlıses Konakları'na gelmeme de engel olarak 18 Haziran'da 'O buraya bir gelsin hele görüşürüz, ben burada onu bekliyorum' şeklinde tehditvari konuşmuş. Bu konuşmaları Şule ismindeki genel müdürüm bana aktardı."

"Ahmet Salim Tatlıses şu anda benim dairelerimin olduğu bu konutlarda yaşamaktadır. Burada önceden sattığı bir dairede geçici olarak bulunmaktadır. Özetle, beni mülkiyetimdeki daireleri benim satmamam ve kendisinin satması konusunda beni tehdit etmektedir."

"Hatta benim bulduğum müşterileri kendisinin bulduğu müşterilere telefonla aratmış, 'Siz buraya boşuna heveslenmeyin, burayı biz satın alacağız, geri adım da atmıyoruz' şeklinde konuşmalar olmuş. Mülklerimle ilgili kararlarıma engel olmaya çalışan ve beni gıyabımda tehdit ederek bulduğum müşterilerimi de tehdit eden Ahmet Salim Tatlıses'ten şikayetçiyim. Ateşli silahı olup olmadığını görmedim, ancak olabilir diye düşünüyorum."

 

21.06.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM