Güliz Ayla'nın En Doğal Halleri Bu Klipte!

Güliz Ayla'nın En Doğal Halleri Bu Klipte!

Güliz Ayla'nın son single çalışması "Sarmaşık"ın akustik versiyonu "Sarmaşık (Akustik)" ve video klibi, Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. Etkileyici sözleri, Güliz Ayla'nın güçlü sesi ve performansı ile dikkat çeken şarkının sözü ve müziği Güliz Ayla'ya, akustik düzenlemesi ise Dünya Can Yılmaz'a ait.

Arkadaşları tarafından çeşitli zamanlarda çekilen videolara, karantina sürecinde ortaya çıkan ve doğal ev hallerinden oluşan videoları da ekleyen Ayla; şarkının akustik video klibini de bu sıcacık görüntülerle evde tamamladı.

Güliz Ayla'nın bugüne kadar kameralara yansımayan (vapura binen, markete giden, yemek yapan, kedisiyle oynayan, boyama yapan, şarkı kaydeden, kaykay ve motora binen, gitar çalan, bowling oynayan vb.) görüntülerinden derlenen klipte; ayrıca Ayla'nın arkadaşlarıyla tatil yapıp, gezip eğlendiği ve turne maceralarından oluşan, ev ve sosyal hayatına dair samimi görüntüleri eşliğinde bambaşka bir Güliz Ayla klipte yer alıyor. VHS efekti kullanılarak kurgulanan video klibin kurgusunu ise yönetmen Gözde Günar üstlendi.

18.06.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM