Fatma Turgut, Neden Çok Heyecanlandı?

Fatma Turgut, Neden Çok Heyecanlandı?

Vokal tarzı ve sesi ile Türk rock müziğin en güçlü kadın vokallerinden olan Fatma Turgut, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan ve ilk solo albümü "Elimde Dünya"ya da ismini veren şarkısını kliplendirdi.

Fatma Turgut, Neden Çok Heyecanlandı?
Söz ve müziği sanatçı dostu Can Bonomo'ya ait olan ve albümün üçüncü video klibi "Elimde Dünya" şarkısının Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde hazırlanan klibinde Fatma Turgut'un turne görüntüleri, kulis hatıraları, konser performansları yer alıyor.
Fatma Turgut, Neden Çok Heyecanlandı?
"Elimde Dünya" şarkısı ve klibi ile ilgili duygularını dile getiren Fatma Turgut, şu sözleri söyledi: ''COVID-19 sebebiyle evlerimizde olduğumuz bu dönemde elimde olan görüntülerle bir klip oluşturmak istedim. İlk solo albümüme ismini veren 'Elimde Dünya' şarkısının klibi albümün üçüncü video klibi oldu. Söz ve müziği çok sevgili Can Bonomo'ya ait olan 'Elimde Dünya' şarkısı, albümün temelini oluşturan ve albüme ilk giren şarkı. Bir kış günü Paris'teydim ve yolda yürürken bir anda Can'dan (Bonomo) mesaj geldi. Şarkının nakaratını yollamıştı bana. Çok heyecanlandım duyduğumda. 'Elimde Dünya', benim için albümdeki en önemli parçalardan biri ve yeri büyük ve ayrı. İlk solo albümüm birçok ödül getirdi bana. Şimdi yavaştan bu şarkılara teşekkür edip, yeni single için hazırlanma vakti. Sonbahar gibi yeni bir tekli paylaşmayı planlıyorum.''

Fatma Turgut'un "Elimde Dünya" klibi, tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayında.

23.05.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM