Gizem Saatçi'den Yeni Maxi Single

Gizem Saatçi'den Yeni Maxi Single

Ünlü pop rock grubu Gizem Saatçi Band başarılarına korona günlerinde yapmış oldukları "At Ateşe VOL. 10" maxi single ile devam ediyor.

Ünlü şarkıcı Gizem Saatçi yeni maxi single ile ilgili şu açıklamayı yaptı. "Uzun zamandır kafamda planladığım, ruhumla hissettiğim, bana göre müzikal kariyerimde yapmış olduğum en iyi dört şarkı diye adlandırabileceğim bir çalışma oldu. Grubumuza yeni katılan ünlü piyanist, bestekar ve radyocu olan dostumuz Murat Aygün'ün katkıları ve emeği tabii ki de takdire şahandır. Maxi singledaki 'At Ateşe' ve 'Ye Koçum Ye' eserlerinin aynı zamanda kendisi bestecisidir. Yine son günlerde "Farkındayım "adlı eserini seslendirdiğim ve aynı zamanda ünlü sanatçı Teoman'ın da farklı bir versiyonda seslendirdiği şarkının mimarı Sabih Cangil'den 'Oluyorum' adlı eseri seslendirdim. 'Çok Zor' adlı eser yine değişmez müziğimizin bestekarı Esat Saatçi'ye aittir." 

Şarkının klip yönetmeni Fuat Eren ve ekibiyle Fethiye Kayaköy ve Kelebekler vadisi civarında gerçekleşti. Klip de yine ünlü tango dansçısı ve ünlü modacı Nazan Moda Evi, Hatice Kalınboyun'un tasarımlarıyla hayat buldu. Gizem Saatçi ise yeni projesi için "Emeği geçen herkese başta yapımcım Suphi Karataş beyefendi olmak üzere saygı ve şükranlarımı sunuyorum "diye konuştu.

18.05.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM