Tuğba Erdem NERDESİN ile İddialı

Tuğba Erdem NERDESİN ile İddialı

Küçük yaşta Türkiye'den Almanya'ya giden ve çocukluktan beri müzikle içiçe olan genç ve güzel bir yorumu. "Nerdesin" adlı single'ını müzik severle buluşturan Tuğba Erdem, ilk merhabasını özetliyor

Tuğba Erdem NERDESİN ile İddialı

Tuğba Erdem Kısaca Kimdir? İstanbul Bakırköy'de doğdum
Küçüklüğümden beri müziğe büyük bir hayranlığım vardı. Daha ilkokulda şarkılar yazmaya başladım. En büyük hayalim büyük sahnelerde olmaktı. 11 yaşındayken ailem ile Almanya'ya taşındık. Okul dolayısıyla zaman zaman müziğe daha az vakit ayıra bildim. Diğer mesleğim güzellik uzmanlığı ve halen bu mesleğimi de yapmaktayım. Son 8 senedir yine müzik hayatımda büyük bir yer aldı ve bu beni çok mutlu ediyor. Çünkü her zaman en çok sevdiğim, müzikle iç içe olmaktı. 
"Nerdesin" adlı teklin nasıl ortaya çıktı?
"Nerdesin" adlı şarkım benim için çok özel bir şarkı. Çünkü; yaşanmış bir hikayenin sonrasında yazdım. Gerçek hislerde yazıldığı için de bu duyguların dinleyenlere geçtiğini düşünüyorum. 
Klipte Ne Anlatılıyor?
Şarkımın klibi "tek başına olan bir kadının, isyan içinde beklemesini" konu alıyor.

Tuğba Erdem NERDESİN ile İddialı

Tuğba Erdem'in Gelecek Hayalleri Nedir?
Kendime bir hedef koymak istemiyorum elimden gelen çabayı müzik için harcıyorum. Olabildiği kadar iyi yerlerde olmayı diliyorum. Sonuçta müziği, müziğe aşık olduğum için yapıyorum. Benim için öncelik; kendi bestelerimi yayınlayarak dinleyenlere sunmak. Sonucunda da beğenilmesi beni çok mutlu edecek.
Bundan sonraki çalışma albüm mü single mı?
Şimdilik single çalışmalarımı yayınlamaya devam edeceğim. 

Tuğba Erdem NERDESİN ile İddialı

Seni Daha Yakından Tanımak İsteyenler Sosyal Medyadan Nasıl Bulabilirler? Sosyal medyaya mümkün olduğunca vakit ayırmaya çalışıyorum. Aramız iyi denilebilir.
YouTube: Tuğba Erdem
İnstagram: erdem_tugba_
Facbook: TugbaErdemMUC
Twitter : TugbaErdem_MUC
TikTok: Tuğba.Erdem

04.12.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM